Cafe tripKedže dnes pršalo celý deň, išli sme sa prejsť von do mesta :) Zahájili sme hľadanie obľúbenej kaviarne. Mali sme zopár tipov. Nemienili sme tvoriť recenziu, či kritiku. Hladali sme len miesto, kde by sme sa dobre cítili pri dobrej káve, nakoľko naše obľúbené miesta majitelia zatvorili.
Axioma, štýlovo zariadená, umenie, knihy, interiér nás zaujal, "žiaľ" sme nefajčiari. Laickou znalosťou nemôžeme povedať že dvojité preso s penou je cappucino. Park Life, útulná, malá kaviarnička, príjemne vintage zariadená, komorný podnik, žiaľ fajčiar. Capuccino bolo fajné. Ak by sme sa mali stretnúť s priateľom, tuhým fajčiarom, pôjdeme sem. Cafe Merian, útulná, vintage kaviareň, z dnešných kaviarní najchutnejšie ristretto, kľudná až pracovná atmosféra, nefajčiar. Avra-kehdabra, literárna čajovňa, príjemné posedenie, domáci koláčik bol veľmi chutný a malinové pivo Sonku vrátilo na detskú oslavvu s legendárnym nápojom Bubli-Bum. Skúšame ďalej, možno i týchto zopár slov pomôže niekomu, kto rovnako hľadá ako my ;)

3 komentáre:

  1. kaviaren Gaudi na Kocelovej, vyborna kava a potom este kavieren Trieste:) na Blumentalskej, najlepsia kava na Slovensku, kaviaren presporak na bastovej, myslim ze vsade varia z tej istej suroviny

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Parada, dakujeme Jozef. Urcite tam skocime ;)

    OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10