Brunch - Art Cafe Banská Štiavnica


Pred rokom sme sedeli na terase v Banskej Štiavnici. Zabalení v deke sme si bafkali vodnú fajku a premýšlali o vášni k jedlu, vareniu a foteniu. Náš blog bol v plienkach a slúžil iba nám pre vlastné potešenie. Prišiel apríl a naše nápady a inšpirácie dostali zelenú. Mávate tiež ten správny pocit, ktorý vám napovie, že je práve čas na to čo už veľmi dlho chcete urobiť? Možnosť niečo uvariť na nedeľný brunch v Art Cafe v Banskej Štiavnici bola príležitosť, ktorú sme využili. Bola to dobrá odpoveď na otázku, či naše jedlo chutí tak ako vyzerá na blogu. 
V sobotu ráno nás zobudil lejak a chlad, ktorý sa nám tlačil do bytu. Jeseň ako vyšitá. Neboli sme nadšení, lebo pršalo celý deň. Mal to byť jesenný brunch, no želali sme si slnko a terasu. Do noci sme cibrili 6litrov polievky a mysleli na to, ako to dopadne. No, dopadlo to skvele. Marek a Ivana z Art Cafe pripravili skvelú akciu, odkiaľ sa nikomu nehcelo odísť. Výborné vône, chute a babie leto nám priniesli skvelú a pohodovú akciu. Ďakujeme Art Cafe za dôveru a krásny deň.


A year ago, we were sitting on the terrace in Banská Štiavnica. While whiffing smoke from hookah under the blanket we were thinking about our passion for food, cooking and taking photos. Our blog was brand-new and was ment only for our pleasure. April came and our ideas and inspiration could get real. Have you ever got the feeling, that you should do something that you wanted to do for so long? Art Cafe in Banská Štiavnica was organizing the Sunday brunch and they had given us oppourtunity to participate in cooking. We had taken the chance. It was good answer for question, if our food is delicious as it looks on the blog. 
Heavy rain and cold weather woke us up on Saturday. Charateristic autumn. Falling rain all day long didnt make us happy. It supposed to be autumn brunch, but we wanted sun and terrase. While cooking 6 litres of soup, we were a bit nervous about the next day. But it turned out greatly. Marek and Ivana from Art Cafe organized event, in which everyone felt good. It was amazing event full of great tastes, smells and gossamer. We thank Art Cafe for trust and beutiful day.


Pohodový deň na terase Art Cafe v Banskej Štiavnici. Fluidum čarovného mesta a toľko úsmevov na jednom mieste. Slnko to asi muselo vidieť.


Fine day on the Art Cafe terasse in Banská Štiavnica. Spirit of magical town and lots of smiles in one place. Sun must have seen it.


Marek a Ivana, zohratá dvojica z Art Cafe. Skvelá spolupráca. Niekto vsádza na kvantitu, oni na kvalitu a príjemnú atmosféru.


Marek a Ivana,  teamed up couple from Art Cafe. Great cooperation. Quality and fine atmosphere is on the first place. Radi sme vypomohli aj vonku pri stoloch. Síce tu máme ruky vo vačkoch, no fakt sme sa zapojili.


We gladly helped outside too.


Hostia všetko poslušne zjedli a aj na "dupľu" chodili. Dúfame, že sme vás potešili a mali ste fajn nedeľu.


The guests  ate everything obediently and came for "seconds" too. We hope that you were satisfied and had great sunday.

Ideálne zavŕšenie, výbornej nedele. Presne tak ako sme tu sedeli pred rokom a ani netušili, že nás čaká tento deň.


And ideal end of Sunday. Same as year ago when we didnt expect day like this.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10