Z kredenca : DVD - diáre, varenie, designNa tento pondelok sme z kredenca vybrali tipy, ktoré sa k nám dostali od priateľov. 
Prvým je Sonkin diár od kamarátky Dominiky. Na začiatku nájdete vetu - Pol kráľovstva za vrátený zápisník - a už viete, že je to váš spriaznený kamarát. Diáre Remini majú kreatívny vzhľad, ktorý je jemný a nenásilný.  REMINI

On the Monday we chose the cupboard tips that we have found out from friends. The first one is Sonka's diary from her friend Dominika. At the beginning page you will find quote - Half kingdom for returned notebook - and you already know, that this is your kindred friend. Diaries Remini have creative look, which is gentle and nonviolent.

Dobré linky :

EMMAS 
Emma a jej designblog, jeden z najúspešnejších v Škandinávii. Pre nás tento blog znamená veľa. Bol to jeden z prvých blogov do ktorých sme sa zamilovali a spoločne sme snívali o krásnom bielom byte. Snívali sme o ňom aj keď sme spávali medzi krabicami, či rozsekávali kuchynskú linku sekerou. Bola to naša najväčšia inšpirácia už pred niekoľkými rokmi  :Emma and her designblog, one of the most successful in Scandinavia. For us this blog means a lot. It was one of the first blogs to which we fell in love and so together we dreamed about beautiful white apartment. We dreamed about it even though we slept among boxes, or we were chopping up kitchen cupboards with an axe. It was our biggest inspiration several years ago :
MINIMALIST BAKER
U Minimalist Baker nájdete množstvo receptov na zdravé a pritom chutné jedlá. Jedno veľké plus je, že vyzerajú neuveriteľne dobre. Bez glutamanu, vegánske, treba kliknúť :)


You can find many healthy and delicious meals at Minimalst Baker. Big plus is that they look incredibly good. Gluten free, vegan, need to click :)

2 komentáre:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10