Z kredenca : Hedonisti, India, NYHedonistická nedeľa v podaní báb z magazínu Pyré. Zaujímavé ingrediencie, jedlá, sranda a kamarátska atmosféra. Varenie vtipne dopĺňa projekcia a Ania s komentármi jedlám a ingredienciám. Rovnako ako magazín, aj táto akcia bola výnimočná. Bola vtipná, príjemná a iná ako ostatné. Vrelo odporúčame.Stránka Humans of New York vznikla v roku 2010 so zámerom odfotiť 10 000 ľudí a umiestniť ich fotky na mapu mesta. Tento projekt sa však stretol s nečakaným ohlasom a nabral obrovské rozmery. Na stránke nenájdete ,,nastajlovaných'' modelov a modelky, ale ľudí z ulíc New Yorku. K fotkám pridáva autor Brandon aj krátke príbehy ktoré sú niekedy veselé, inokedy smutné a vždy ma baví sledovať ich.


Stránka Humans of New York vznikla v roku 2010 so zámerom odfotiť 10 000 ľudí a umiestniť ich fotky na mapu mesta. Tento projekt sa však stretol s nečakaným ohlasom a nabral obrovské rozmery. Na stránke nenájdete ,,nastajlovaných'' modelov a modelky, ale ľudí z ulíc New Yorku. K fotkám pridáva autor Brandon aj krátke príbehy ktoré sú niekedy veselé, inokedy smutné a vždy ma baví sledovať ich.


Stránka Vahrehvah je plná chutných indických receptov. Vah dáva na stránku videorecepty do ktorých hovorí typickým indickým prízvukom - ktorý je podľa mňa najlepší na svete. :) Recepty sú rozdelené podľa hlavnej ingrediencie, podľa typu jedál alebo podľa oblasti. Ak zo začiatku nebudete rozumieť, nestrácajte nádej, chce to len čas.
WEB : VAHREHVAH

2 komentáre:

  1. dakujem za objavenie webu humans of new york. krasne pribehy.
    existuje aj ceska verzia: http://humansofprague.tumblr.com/

    OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10