Z kredenca: Dámsky pondelok
Minulý týždeň sme tu mali tipy a linky pre chlapov, tak je na čase urobiť radosť aj ženám. Neradím sa medzi ženy, ktoré by sledovali najnovšie trendy a módu, ale mám pár stránok ktoré milujem.

Last week we had some tips and links for men so now is the time to please women too. I am not one of these who check the actual trends and styles but I do have some websites which I love.


Blog Mariky Majorovej a.k.a. Tonbo sme objavili pred dlhším časom a okamžite sme si ho zamilovali. Nájdete tam napríklad štýlových ľudí z bratislavských ulíc, fotky z London Fashion Week-u, rôzne tipy na akcie atď. Zo všetkých tém mám však najradšej tie, kde sa objavia krásne staršie dámy s neskutočnou charizmou a vďaka kombinácii pekných fotiek a príjemných článkov je to jeden z našich obľúbených blogov.

We found Marika Majorová's a.k.a. Tonbo's blog long time ago and we already fell in love with it. What you can see there are stylish people of the Bratislava streets, pictures from London fashion week, recommended events etc. However, from all of the topics, I like the ones with older ladies with huge charisma. The combination of pretty pictures and enjoyable articles makes this site one of our favourite blogs.

WEB : TONBOGIRL


Stránka LE 21 ÉME je jedna z tých, ktoré sa dajú listovať donekonečna. Prehliadate stránku, nachádzate úžasné outfity, skvelé tipy na stránky a takto to ide až kým vládzete. :)

LE 21 ÉME is one of these that can be browsed forever. You are scrolling the page, finding beautiful outfits, great tips and so on until you are not tired.

WEB : LE 21 ÉME


Táto stránka, napriek tomu že je úplne jednoduchá, ma nikdy neprestane baviť. Trench coat od Burberry je jedna z vecí, ktoré sa hodia takmer ku všetkému. Ak tomu neveríte, pozrite sa sem.

I like this page even though it is very simple. Trench coat by Burberry is one of that fit everything. You will believe when you see.

WEB : ART OF THE TRENCH

3 komentáre:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10