Z kredenca : Fotka, Foodfotka a dobre sa oháknuť


Priatelia, máme pre vás niečo na oháknutie. Jedno miesto kde získate inšpirácie od fashionblogerov, enventy, spoznáte rôzne značky, o ktorých ste možno ani nepočuli. Nakupovanie, nápady a fajn projekty. To všetko na jednom webe Fashion Map.

WEB : FASHION MAP


Živelné, ľudské, mladé, také sú tieto fotky. Každá jedna je ako nová kapitola, ako poviedka. Každá fotka hovorí svoj vlastný príbeh, alebo príbeh ktorý si už vy domyslíte. Veľmi príjemné sledovanie fotiek, pri ktorých vám prestane pripadať bežný život s každodennými problémami komplikovaný. Uvoľnite si myseľ na Theo Gosselin.

WEB : THEO GOSSELIN


K blogovaniu o jedle, patrí okrem receptov a nápaditých kombinácií aj kvalitná fotografia. Predsa aj oči jedia a úprimne, koho zaujme mobilovka a koho takéto fotky? My by sme sa veľmi radi aspoň priblížili k svetovým trendom vo foodfotografii a veríme, že sa nám to raz podarí. Veľká inšpirácia je pre nás aj Vanessa Rees, jedna z najlepších foodfotografiek.

WEB : V.K.REES PHOTOGRAPHY

2 komentáre:

  1. Theo Gosselin - poznam a taktiez odporucam :) a stranku o jedle uz ani neotvaram, inak by som vyjedla celu chladnicku :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Preto sa treba najest a nikdy, zasadne nikdy si to nepozerat vecer :)

    OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10