Z kredenca : Hudbička, Dobré jedlo, Heckeri


Autorom blogu je Shema George, ktorej najväčšou inšpiráciou pre blog bola jednoducho radosť z varenia a fotenia. Shema má indické korene čo je pri niektorých receptoch aj cítiť, no určite sa nedá zaškatuľkovať do jedného typu kuchyne. Baví ju variť pre svoju dcéru, manžela a priateľov a jej jedlá vyzerajú naozaj úžasne. Na stránke si viete vybrať recepty podľa typu kuchyne, sviatkov alebo typu jedla.

WEB : LIFE SCOOP
Občas sa stane že preskakujete z pesničky na pesničku a hľadáte, na akú hudbu máte náladu. Z Walk Off The Earth prejdete na Avenged Sevenfold, Depeche Mode, Bastille.... Stereomood je stránka, v ktorej zadáte svoju náladu a vyhľadá vám vhodný playlist. Pesničky menia tak raz za mesiac - dva, čiže sa ich nestihnete veľmi prepočúvať. Mne osobne sa najviac páči playlist Study, ktorý mi v posledných dňoch skúškového robí spoločnosť.

WEB : STEREO MOOD


Niekto sa nevie vynadívať a teší sa na domácu skladačku, ktorá sa občas po prvom sťahovaní rozpadne, no i tak ju milujú. Niekto, tvrdí že je dielom diabla. Pre oba druhy fanúšikov vznikol web na ktorom nájdete ďalšie využitie a tzv. nábytkové hekerstvo. Nájdete tu veľmi dobré nápady pre miesta v byte, s ktorými si neviete poradiť.

WEB : IKEA HACKERS

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10