Z kredenca : Najedzte sa u suseda


Ktominavarí je u nás nový projekt, ktorého cieľom je zdielanie domáceho jedla. Najznámejší je v krajinách Beneluxu, kde tieto služby využíva okolo 10 000 ľudí. Ak ste niekto, kto si užíva varenie a rád urobí o porciu-dve naviac, môžete toto jedlo ponúknuť na stránke. Ak ste niekto, kto na varenie nemá čas, alebo chuť, môžete si toto domáce jedlo vyzdvihnúť u kuchára a miesto polotovaru mať na večeru plnohodnotné jedlo. Spoznajte nových ľudí a vychutnajte si dobré domáce jedlo. :) Česká stránka Scuk je výborný sumár zaujímavých miest v Prahe. Nájdete tu zoznam doporučených reštaurácií, kaviarní, trhov či mäsiarov. Pri najbližšej návšteve "stovežatej", vám tento web môže poslúžiť ako bedeker pre návštevníkov, ktorí chcú aspoň trochu ochutnať život pražákov.

2 komentáre:

  1. Neviem si predstavit ideu Kto mi navari na Slovensku, ale ktovie, rada sa necham prijemne sklamat :) A podobnu stranku ako SCUK by som rada privitala aj v dalsich vacsich mestach SR/CR- KE, BA, Brno....

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Je to ako s novou reštauráciou. Musíš to skúsiť :) Nápad je to dobrý, hlavne pre ľudí ktorým sa variť nechce, ale zato si radi pochutia. Budeš mať aspoň možnosť otestovať SR foodblogerov ;) Súhlasím, Scuk by mohlo mať každé mesto. No, žial u nás by mala väčšina menších miest cca dva tipy na dobrý podnik.

    OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10